NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. CO TO JEST WPW?

Wirtualny Projektant Wnętrz to usługa umożliwiająca projektowanie wnętrz samemu.

2. CZY WPW TO ŻYWA OSOBA?

Nie. To instruktaż w formie filmów i gotowych plików do pobrania. To jak program szkoleniowy, który realizujesz sam na własną rękę, w dowolnym tempie i o dowolnej porze. Niemniej istnieje w razie potrzeby także możliwość kontaktowania się z nami mailowo lub telefonicznie.

3. CZY BĘDĘ MUSIAŁ PÓŹNIEJ ZATRUDNIĆ PROJEKTANTA WNĘTRZ?

Nie. Nie będziesz tego potrzebował, chyba że będziesz chciał. Jedno nie wyklucza drugiego, ale też do niczego nie zobowiązuje.

4. DLA KOGO JEST TA USŁUGA?

Przygotowaliśmy ją głównie dla osób, które chciałby same zrobić projekt wnętrz lub które szukają tańszej alternatywy niż zatrudnienie projektanta wnętrz. Przyda się też początkującym projektantom, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w profesjonalnym projektowaniu.

5. CZY DAM RADĘ SAMEMU ZROBIĆ PROJEKT?

Często osoby „nietechniczne” pytają nas, czy poradzą sobie z programem. Oczywiście podstawowa umiejętność pracy z komputerem jest konieczna. Tak samo jak mysz komputerowa (niektórzy próbowali projektować bez niej, ale zdecydowanie to odradzamy). Jeśli potrafisz obsługiwać podstawowe programy komputerowe np. do pisania, korzystać z internetu lub grać w gry (np. The Sims), to poradzisz sobie z programem do projektowania. Wybraliśmy program bardzo prosty w obsłudze, właśnie dlatego aby każdy sobie z nim poradził. Wyjaśniamy też wszystko dokładanie krok po kroku na filmach i pokazujemy gdzie konkretnie kliknąć. A jeśli to okaże się nieskuteczne, to na wszelki wypadek dajemy 14 dni na przetestowanie naszej platformy. Jeśli w ciągu 14 dni uznasz, że ten produkt nie jest dla Ciebie, to zwrócimy Ci pieniądze. Ewentualnie możesz też skorzystać z naszej usługi indywidualnego projektowania wnętrz. Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie Miliart Studio.

6. JAK WYGLĄDA DOSTĘP DO USŁUGI?

Wszystko jest dostępne online, więc możesz projektować wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu.

7. JAK WYGLĄDA SPOSÓB PRACY Z WPW?

Logujesz się do panelu projektowego. Potem wszystko wykonujesz według instrukcji krok po kroku. Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź od razu w panelu. W razie innych pytań, możesz się z nami kontaktować mailowo lub telefonicznie.

8. JAK DŁUGO TRWA PROJEKTOWANIE?

To zależy od Ciebie! Tempo wyznaczasz sobie sam. Może Ci to zająć kilka dni lub kilka miesięcy. My zalecamy metodę małych kroków, aby na spokojnie sobie wszystko przemyśleć. Dlatego daj sobie na wszystko minimum kilka tygodni.

9. KIEDY ZAMÓWIĆ USŁUGĘ WPW?

Zwykle im wcześniej, tym lepiej. Jeśli jeszcze masz możliwość zmian deweloperskich, to nie czekaj aż pojawią się ściany.

10. CZY WPW OBEJMUJE TYLKO MIESZKANIA I DOMY?

WPW jest przeznaczony do projektowania domów i mieszkań, ale możliwe jest także robienie projektów pomieszczeń biurowych.

11. CZY WPW OBEJMUJE ELEWACJE?

Niestety nie.

12. CZY Z WPW ZAPROJEKTUJĘ POJEDYNCZE POMIESZCZENIA?

Tak. Można skupić się tylko na wybranych pomieszczeniach. WPW zawiera instruktaż do takich pomieszczeń jak: kuchnia, jadalnia, salon, korytarz, przedsionek, toaleta, łazienka, sypialnia, pokój dziecięcy, gabinet, garderoba, pralnia.

13. JAKIE MACIE WYKSZTAŁCENIE?

Jesteśmy dyplomowanymi architektami. Ukończyliśmy kierunek architektura i urbanistyka. Posiadamy tytuły magistra, inżyniera i architekta. Więcej znajdziesz tutaj: o nas.

14. JAKIE MACIE DOŚWIADCZENIE?

Zawodowo zajmujemy się projektowaniem wnętrz od 2013 roku. Wcześniej studiowaliśmy architekturę na kierunku architektura i urbanistyka. Do tej pory ukończyliśmy ponad 120 różnych projektów wnętrz. W ich zakres wchodzą domy jednorodzinne, mieszkania, apartamenty, restauracje, lokale gastronomiczne, lokale usługowe, biura, kliniki medyczne (weterynaryjne, dentystyczne, medycyny estetycznej) itp. Nasze projekty znajdziesz na naszej stronie Miliart Studio.

15. NA JAK DŁUGO DOSTANĘ DOSTĘP DO USŁUGI?

Dostęp jest na czas nieokreślony, nie krótszy niż 365 dni. To znaczy, że zapewniamy dostęp przez minimum 365 dni od zakupu. Po tym czasie warunki dostępu mogą ulec zmianie, ale nie muszą. Dlatego jest to nieokreślone.

16. JAK WYGLĄDAJĄ PŁATNOŚCI?

Płatności realizowane są przez internet. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz natychmiastowy dostęp do wybranej usługi.