NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. CO TO JEST WPW?

Wirtualny Projektant Wnętrz to usługa umożliwiająca projektowanie wnętrz samemu.

2. CZY WPW TO ŻYWA OSOBA?

Nie. To forma wirtualnego instruktażu krok po kroku. To jak program szkoleniowy, który realizujesz sam na własną rękę, w dowolnym tempie i o dowolnej porze. Niemniej istnieje w razie potrzeby także możliwość kontaktowania się z nami mailowo.

3. CZY BĘDĘ MUSIAŁ PÓŹNIEJ ZATRUDNIĆ PROJEKTANTA WNĘTRZ?

Nie. Nie będziesz tego potrzebował, chyba że będziesz chciał. Jedno nie wyklucza drugiego, ale też do niczego nie zobowiązuje.

4. JAK WYGLĄDA DOSTĘP DO USŁUGI?

Wszystko jest dostępne online, więc możesz projektować wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Nawet na wakacjach.

5. JAK WYGLĄDA SPOSÓB PRACY Z WPW?

Logujesz się do panelu projektowego (na dole strony). Potem wszystko wykonujesz według instrukcji krok po kroku. Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedz od razu w panelu. W razie innych pytań, możesz się z nami kontaktować mailowo. Pragniemy, aby na wszystkie pytania można było znaleźć odpowiedź w WPW, dlatego pytaj śmiało!

6. JAK DŁUGO TRWA PROJEKTOWANIE?

To zależy od ciebie! Tempo wyznaczasz sobie sam. Może ci to zająć kilka dni lub kilka miesięcy. My zalecamy metodę małych kroków, aby na spokojnie sobie wszystko przemyśleć. Dlatego daj sobie minimum kilka tygodni na wszystko.

7. KIEDY ZAMÓWIĆ USŁUGĘ WPW?

Zwykle im wcześniej, tym lepiej. Jeśli jeszcze masz możliwość zmian deweloperskich, to nie czekaj aż pojawią się ściany.

8. CZY WPW OBEJMUJE TYLKO MIESZKANIA I DOMY?

Tak. W tym momencie WPW jest przeznaczony do projektowania domów i mieszkań.

9. CZY WPW OBEJMUJE ELEWACJE?

Niestety, nie.

10. CZY Z WPW ZAPROJEKTUJĘ POJEDYNCZE POMIESZCZENIA?

Tak. Można skupić się tylko na wybranych pomieszczeniach. WPW zawiera instruktaż do takich pomieszczeń jak: kuchnia, jadalnia, salon, korytarz, przedsionek, toaleta, łazienka, sypialnia, pokój dziecięcy, gabinet, garderoba, pralnia.

11. JAKIE MACIE WYKSZTAŁCENIE?

Jesteśmy dyplomowanymi architektami. Ukończyliśmy kierunek architektura i urbanistyka. Posiadamy tytuły magistra, inżyniera i architekta. Więcej znajdziesz tutaj: o nas.

12. JAKIE MACIE DOŚWIADCZENIE?

Zawodowo zajmujemy się projektowaniem wnętrz od 2013 roku. Wcześniej studiowaliśmy architekturę na kierunku architektura i urbanistyka. Do tej pory ukończyliśmy ponad 100 różnych projektów wnętrz. W ich zakres wchodzą domy jednorodzinne, mieszkania, apartamenty, restauracje, lokale gastronomiczne, lokale usługowe, biura, kliniki medyczne (weterynaryjne, dentystyczne, medycyny estetycznej) itp.

13. JAK WYGLĄDAJĄ PŁATNOŚCI?

Płatności realizowane są przez internet. Po wpłacie otrzymujesz natychmiastowy dostęp do wybranej usługi. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.